Kompatibilní HP HSTNN-DA12 Autós töltő a laptophoz 90W
Autós töltő laptophoz Kompatibilní HP HSTNN-DA12, Új, Jótállás 2 év, Bemeneti Auto feszültség: 12V (10-től 15 Voltig), Teljesítmény: 4,74A / 90W / 19V, Konnektor: 7,4mm x 5,0mm
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 4 db
Kosárba
HP
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
AUTÓS TÖLTŐ 12V LAPTOP RÉSZÉRE Kompatibilní HP HSTNN-DA12
TÖLTSE FEL A LAPTOPOT AZ ÚTAZÁSA FOLYAMÁN Kompatibilní HP HSTNN-DA12!
Egy szolgálati utazás előtt áll, mely folyamán szükséges, hogy a laptopja mindig készenléti állapotban legyen? Ebben az esetben ne habozzon és vigyen magával az útra egy autós töltőt. Az autós töltők úgy vannak elkészítve, hogy az autóban található 12 V-os csatlakozó alkalmazásával működik.
Autonabíječka
Logo CE RoHS FC
MINŐSÉGI TANÚSÍTVÁNNYAL RENDELKEZŐ AUTÓS TÖLTŐK.
HOGYAN VÁLASSZUK I A MEGFELELŐ TÍPUSÚ AUTÓS TÖLTŐT?
Az Ön részére legmegfelelőbb típusú autós töltőt a böngésző segítségével találhatja meg a mi honlapunkon. Elég megadni a laptopjának típusát, amely megtalálható a laptop alsó részén az akkumulátor alatt vagy némely típusok esetében egy keretben a kijelzőn. Továbbá szükségesek még az adatok pl. INPUT: 19V / 4,74A / 90W. Ez alapján megállapítható, hogy hány Wattos autós töltőre van szüksége. Az értékeknek egyenlőnek vagy nagyobbnak kell lennie. A konnektor nagysága mindig fel van tüntetve a termék leírásában pl. 7,4mm x 5,0mm. Mindig szükséges, hogy a töltő kiválasztásánál figyelembe vegyük a laptop gyártóját, hogy biztosítva legyen a két készülék egymás iránti kompatibilitása.
Jak vybrat nabíječku
Műszaki adatok:
  • Állapot: Új
  • Jótállás: 2 év
  • Bemeneteli auto feszültség: 10V - 15V
  • Teljesítmény: 4,74A / 90W / 19V
  • Konnektor: 7,4mm x 5,0mm
  • Gyártó: Terahertz
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ::
Autós töltőt a laptophoz Kompatibilní HP HSTNN-DA12 90W