Kijelző a Kompatibilní LP141WP1(TL)(C2) 14.1" WXGA+ CCFL 30 pin laptop részére - Fényes
Pótképernyő - kijelző Kompatibilní LP141WP1(TL)(C2) 14.1", WXGA+ 1440x900, 30 pin, CCFL, Kijelző felszíne: Fényes, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 4 db
Kosárba
LG
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Kompatibilní LP141WP1(TL)(C2) TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 14.1“
Képfelbontás: WXGA+ (1440x900)
Konnektor: 30 pin
Alávilágítás: CCFL
Kijelző felszíne: Fényes
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Kompatibilní LP141WP1(TL)(C2) laptophoz Alapadatok: mérete 14.1", képfelbontása WXGA+ 1440x900, Kijelző felszíne: Fényes, CCFL alávilágítás, 30 pines CCFL konnektor.