Kijelző a Kompatibilní NV161FHM-NY3 16.1“ 40pin 144Hz IPS FHD LED Slim laptop részére - fényes
Pótképernyő - kijelző Kompatibilní NV161FHM-NY3 16.1", FHD 1920x1080, 144Hz, 40 pin eDP, LED, IPS, fényes felület, 2 év jótállás
Áru nincs raktáron
Az árú nincs a raktárban
Kosárba
Értesíts engem, mikor elérhető
Boe
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Kompatibilní NV161FHM-NY3 TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 16.1" SLIM
Képfelbontás: (1920x1080 FHD) 144Hz IPS
Konnektor: 40 pin eDP
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Fényes
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Kompatibilní NV161FHM-NY3 laptophoz Alapadatok: fényes felület, mérete 16.1", képfelbontása FHD 1920x1080, 144Hz, IPS, LED alávilágítás, 40 pines LED konnektor.