Kijelző a Kompatibilní N161HCA-EAC 16.1" FHD LED Slim 30 pin laptop részére - Matt
Pótképernyő - kijelző Kompatibilní N161HCA-EAC 16.1", 1920x1080 FHD, 30 pin, Slim LB, LED, Matt felület, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 1 db
Kosárba
Chi Mei
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Kompatibilní N161HCA-EAC TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 16.1"
Képfelbontás: 1920x1080 FHD Slim
Konnektor: 30 pin
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Matt
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Kompatibilní N161HCA-EAC laptophoz Alapadatok: Matt felület, mérete 16.1", képfelbontása 1920x1080 FHD, Slim LB, LED alávilágítás, 30 pines LED konnektor.