Kijelző a NV156FHM-N4G V3.3 15,6" FHD LED IPS Full HD 144hz LED eDP 40pin NoB laptop részére - Fényes
Pótképernyő - kijelző NV156FHM-N4G V3.3 15,6", FHD 1920x1080, 40 pin eDP, Slim NoB , IPS, 144Hz, LED, Kijelző felszíne: Fényes, 2 év jótállás
Áru nincs raktáron
Kérésre
Kosárba
Értesíts engem, mikor elérhető
Boe
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ NV156FHM-N4G V3.3 TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 15,6“ SlimNoB
Képfelbontás: FHD (1920x1080) IPS 144Hz
Konnektor: 40 pin eDP
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Fényes
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a NV156FHM-N4G V3.3 laptophoz Alapadatok: mérete 15,6", képfelbontása FHD 1920x1080, SlimTB, IPS, 144Hz, Kijelző felszíne: Fényes, LED alávilágítás, 40 pines LED konnektor.