Kijelző a Kompatibilní N184H3-L02 18,4“ 30pin FHD CCFL - Fényes
Pótképernyő - kijelző Kompatibilní N184H3-L02 18,4", FHD 1920x1080, 30 pin, CCFL - 1 fénycső, Fényes felület, 2 év jótállás
Áru nincs raktáron
Kérésre
Kosárba
Értesíts engem, mikor elérhető
Chi Mei
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Kompatibilní N184H3-L02 TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 18,4"
Képfelbontás: 1920x1080 FHD
Konnektor: 30 pin
Alávilágítás: CCFL - 1 fénycső
Kijelző felszíne: Fényes
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Kompatibilní N184H3-L02 laptophoz Alapadatok: Fényes felület, mérete 18,4", képfelbontása FHD 1920x1080, CCFL - 1 fénycső alávilágítás, 30 pines konnektor