Kijelző a Kompatibilní N184HGE-L21 18,4“ 40pin LED laptop részére - Fényes
Pótképernyő - kijelző Kompatibilní N184HGE-L21 18,4", FHD 1920x1080, 40 pin LED, fényes felület, 2 év jótállás
Áru nincs raktáron
Az árú nincs a raktárban
Kosárba
Értesíts engem, mikor elérhető
Chi Mei
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Kompatibilní N184HGE-L21 TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 18,4"
Képfelbontás: 1920x1080 FHD
Konnektor: 40 pin
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Fényes
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Kompatibilní N184HGE-L21 laptophoz Alapadatok: fényes felület, mérete 18,4", képfelbontása FHD 1920x1080, LED alávilágítás, 40 pines LED konnektor (a kijelzőcsatlakozó a bal alsó sarokban (a kijelző hátulja felől nézve)