Kijelző a Kompatibilní N173HCE-G3C REV.B1 17,3“ 40pin IPS 120Hz FHD LED laptop részére - Fényes
Pótképernyő - kijelző Kompatibilní N173HCE-G3C REV.B1 17,3", FHD 1920x1080, 120Hz, 40 pin IPS, LED, fényes felület, 2 év jótállás
Áru nincs raktáron
Kérésre
Kosárba
Értesíts engem, mikor elérhető
Chi Mei
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Kompatibilní N173HCE-G3C REV.B1 TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 17,3"
Képfelbontás: (1920x1080 FHD) 120Hz
Konnektor: 40 pin IPS
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Fényes
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Kompatibilní N173HCE-G3C REV.B1 laptophoz Alapadatok: fényes felület, mérete 17,3", képfelbontása FHD 1920x1080, 120Hz, LED alávilágítás, 40 pines LED konnektor (a kijelző jobb alsó részén található csatlakozó (a kijelző hátulja felől nézve)