Kijelző a Kompatibilní N173FGA-E34 17,3“ 30pin TN HD+ LED laptop részére - Matt
Pótképernyő - kijelző Kompatibilní N173FGA-E34 17,3", HD+ 1600x900, 30 pin TN, LED, matt felület, 2 év jótállás
Áru nincs raktáron
Kérésre
Kosárba
Értesíts engem, mikor elérhető
Chi Mei
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Kompatibilní N173FGA-E34 TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 17,3"
Képfelbontás: 1600x900 HD+
Konnektor: 30 pin TN
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Matt
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Kompatibilní N173FGA-E34 laptophoz Alapadatok: matt felület, mérete 17,3", képfelbontása HD+ 1600x900, LED alávilágítás, 30 pines LED konnektor a kijelző csatlakozó balra lent (a kijelző hátulja felől nézve)