Kijelző a Kompatibilní N164HGE-L12 16,4“ 40pin FHD LED laptop részére - Matt
Pótképernyő - kijelző Kompatibilní N164HGE-L12 16,4", FHD 1920x1080, 40 pin, LED, matt felület, 2 év jótállás, kivétel: fénysűrűség 300 cd/m2
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 2 db
Kosárba
Chi Mei
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Kompatibilní N164HGE-L12 TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
  • Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
  • Méret: 16,4"
  • Képfelbontás: 1920x1080 FHD
  • Konnektor: 40 pin
  • Alávilágítás: LED
  • Kivétel: Fénysűrűség 300 cd/m2
  • Kijelző felszíne: Matt
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Kompatibilní N164HGE-L12 laptophoz Alapadatok: matt felület, kivétel: fénysűrűség 300 cd/m2, mérete 16,4", képfelbontása FHD 1920x1080, LED alávilágítás, 40 pines LED konnektor a bal alsó sarokban található (a kijelző hátulja felől nézve)