Kijelző a Kompatibilní LP156WFF(SP)(F1) 15,6“ 30pin TN FHD LED laptop részére - Fényes
Pótképernyő - kijelző Kompatibilní LP156WFF(SP)(F1) 15,6", FHD 1920x1080, 30 pin TN, LED, fényes felület, 2 év jótállás, kivétel: elektronika szélessége 260mm
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 3 db
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Kompatibilní LP156WFF(SP)(F1) TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
displej 10,1"
  • Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
  • Méret: 15,6"
  • Képfelbontás: (1920x1080 FHD)
  • Konnektor: 30 pin TN
  • Alávilágítás: LED
  • Kivétel: Elektronika szélessége 260mm
  • Kijelző felszíne: Fényes
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Kompatibilní LP156WFF(SP)(F1) laptophoz Alapadatok: fényes felület, elektronika szélessége 260mm, mérete 15,6", képfelbontása FHD 1920x1080, LED alávilágítás, 30 pines LED konnektor a kijelző jobb alsó részén található csatlakozó (a kijelző hátulja felől nézve)