Kijelző a Kompatibilní NT156WHM-T02 V8.0 15,6“ 40pin HD LED laptop részére - Matt
Pótképernyő - kijelző Kompatibilní NT156WHM-T02 V8.0 15,6", HD 1366x768, 40 pin, LED, matt felület, 2 év jótállás, kivétel: érintőfelülettel
Áru nincs raktáron
Kérésre
Kosárba
Értesíts engem, mikor elérhető
Boe
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Kompatibilní NT156WHM-T02 V8.0 TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
  • Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
  • Méret: 15,6"
  • Képfelbontás: 1366x768 HD
  • Konnektor: 40 pin
  • Alávilágítás: LED
  • Kivétel: Érintőfelülettel
  • Kijelző felszíne: Matt
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Kompatibilní NT156WHM-T02 V8.0 laptophoz Alapadatok: matt felület, érintőfelülettel, mérete 15,6", képfelbontása HD 1366x768, LED alávilágítás, 40 pines LED konnektor a kijelző jobb alsó részén található csatlakozó (a kijelző hátulja felől nézve)