MSI Bravo 15 B5ED-020US töltö a laptophoz 180W
Töltö a laptophoz MSI Bravo 15 B5ED-020US Paraméterek: 4,5mm x 3,0mm, 20V / 9A / 180W, Jótállás: 2 év
Áru nincs raktáron
Raktárkészlet feltöltés 22.5.2026
Kosárba
Értesíts engem, mikor elérhető
MSI
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
TÖLTÖ AZ MSI Bravo 15 B5ED-020US 180W LAPTOPHOZW
KÍNÁLATUNKBAN TALÁLHATÓK TÖTÖK TÖBB TÍPUSÚ LAPTOPHOZ.
Nabíječka
Logo CE RoHS FC
MINÖSÉGI TANUSÍTVÁNNYAL RENDELKEZÖ TÖLTÖK.
HOGYAN VÁLASSZUK KI A MEGFELELÖT?
A mi honlapunkon nem hiányozhat a keresőablak, amelynek köszönhetően megtalálhatja az Ön laptopjához tartozó tötlő típusát. Továbbá szükségesek még az adatok V (Volt), A (Amper) és W (Watt) értéke, amelyek a töltőn  OUTPUT: 20V 9A 180W  formátumban vagy a laptopon INPUT: 20V 9A 180W formátumban van feltüntetve.  A feszültség (Volt) értékének mindig egyezőnek kell lenni. Az áram intenzitása (Amper) értékének mindig megegyezőnek vagy nagyobb értékűnek kell lennie, mint amely a laptopon fel van tüntetve. Ez a paraméter megadja a maximális áram értékét, amellyel a töltőt le lehet terhelni. Az áram vételezését a laptop saját maga határozza meg. Az áramerősség (Watt)  értékét a feszültség és az áramlás szorzatával kapható meg, pl. 20V x 9A = 180W.  A konnektor nagysága mindig fel van tüntetve a termék leírásában pl. 4,5mm x 3,5mm. Mindig szükséges, hogy a töltő kiválasztásánál figyelembe vegyük a laptop gyártóját, hogy biztosítva legyen a két készülék egymás iránti kompatibilitása.
A töltő kiválasztása
Műszaki adatok:
Állapot: Új
Jótállás: 2 év
Teljesítmény: 9A / 180W / 20V
Konnektor: 4,5mm x 3,0mm
Gyártó: Terahertz®
A csomagolás tartalma:
Csatlakozó kábel és töltő az MSI Bravo 15 B5ED-020US 180W laptophoz