Kijelző a Kompatibilní LP156WFD(SP)(H3) 15,6“ 40 pin IPS 60Hz FHD LED laptop részére - Matt
Pótképernyő - kijelző Kompatibilní LP156WFD(SP)(H3) 15,6", FHD 1920x1080, 60Hz, 40 pin IPS, LED, matt felület, 2 év jótállás
Áru nincs raktáron
Kérésre
Kosárba
Értesíts engem, mikor elérhető
LG
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Kompatibilní LP156WFD(SP)(H3) TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
  • Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
  • Méret: 15,6"
  • Képfelbontás: (1920x1080 FHD) 60Hz
  • Konnektor: 40 pin IPS
  • Alávilágítás: LED
  • Kijelző felszíne: Matt
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Kompatibilní LP156WFD(SP)(H3) laptophoz Alapadatok: matt felület, mérete 15,6", képfelbontása FHD 1920x1080, 60Hz, LED alávilágítás, 40 pines IPS LED konnektor a kijelző jobb alsó részén található csatlakozó (a kijelző hátulja felől nézve)