Kijelző a Kompatibilní B156HAN10.2 12,5“ 30pin 60Hz FHD LED Slim laptop részére - Matt
Pótképernyő - kijelző Kompatibilní B156HAN10.2 12,5", FHD 1920x1080, 60Hz, 30 pin IPS, LED, matt felület, 2 év jótállás
Áru nincs raktáron
Kérésre
Kosárba
Értesíts engem, mikor elérhető
AU Optronics
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Kompatibilní B156HAN10.2 TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 12,5"
Képfelbontás: (1920x1080 FHD) 60Hz
Konnektor: 30 pin IPS
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Matt
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Kompatibilní B156HAN10.2 laptophoz Alapadatok: matt felület, mérete 12,5", képfelbontása FHD 1920x1080, 60Hz, LED alávilágítás, 30 pines LED konnektor (a kijelző jobb alsó részén található csatlakozó (a kijelző hátulja felől nézve)