Kijelző a Kompatibilní N173HCE-E3B 17,3“ 30pin 60Hz FHD LED Slim laptop részére - Matt
Pótképernyő - kijelző Kompatibilní N173HCE-E3B 17,3", FHD 1920x1080, 60Hz, 30 pin IPS, LED, matt felület, 2 év jótállás, Fényerősség 500 cd/m²
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 2 db
Kosárba
Chi Mei
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Kompatibilní N173HCE-E3B TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 17,3"
Képfelbontás: (1920x1080 FHD) 60Hz
Konnektor: 30 pin IPS
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Matt
Fényerősség: 500 cd/m²
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Kompatibilní N173HCE-E3B laptophoz Alapadatok: matt felület, mérete 17,3", képfelbontása FHD 1920x1080, 60Hz, LED alávilágítás, 30 pines LED konnektor (a kijelző jobb alsó részén található csatlakozó (a kijelző hátulja felől nézve)