Kijelző a Kompatibilní LP156WFA(SP)(G2) 15,6“ 40pin IPS 60Hz FHD LED Érintőképernyős laptop részére - Fényes
Pótképernyő - kijelző Kompatibilní LP156WFA(SP)(G2) 15,6", FHD 1920x1080, 60Hz, 40 pin IPS, LED, Érintőképernyős felülettel, Fényes felület, 2 év jótállás
Áru nincs raktáron
Kérésre
Kosárba
Értesíts engem, mikor elérhető
LG
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Kompatibilní LP156WFA(SP)(G2) TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
displej 10,1"
  • Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
  • Méret: 15,6"
  • Képfelbontás: (1920x1080 FHD) 60Hz
  • Konnektor: 40 pin IPS
  • Alávilágítás: LED
  • Kivétel: Érintőképernyős felülettel
  • Kijelző felszíne: Fényes
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Kompatibilní LP156WFA(SP)(G2) laptophoz Alapadatok: Fényes felület, mérete 15,6", képfelbontása FHD 1920x1080, 60Hz, LED alávilágítás, érintőképernyős felülettel, 40 pines LED konnektor a kijelző jobb alsó részén található csatlakozó (a kijelző hátulja felől nézve)