Kijelző a Kompatibilní NV173FHM-NX1 V8.0 17,3" Full HD 144Hz LED 40 pin eDP laptop részére - Matt
Pótképernyő - matt kijelző Kompatibilní NV173FHM-NX1 V8.0 17,3", Full HD 1920x1080, 144Hz, 40 pin eDP, LED, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 3 db
Kosárba
Boe
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Kompatibilní NV173FHM-NX1 V8.0 TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 17,3" (15.5"x8.98")
Képfelbontás: Full HD (1920x1080) 144Hz
Konnektor: 40 pin eDP
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Matt
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Kompatibilní NV173FHM-NX1 V8.0 laptophoz Alapadatok: mérete 17,3", képfelbontása Full HD 1920x1080, 144Hz, LED alávilágítás, 40 pines eDP LED konnektor.