Kijelző a Kompatibilní LP156WF7(SP)(B2) 15,6“ 40pin IPS FHD LED laptop részére - Fényes
Pótképernyő - kijelző Kompatibilní LP156WF7(SP)(B2) 15,6", FHD 1920x1080, 40 pin IPS, LED, fényes felület, Érintőfelület, 2 év jótállás
Áru nincs raktáron
Az árú nincs a raktárban
Kosárba
Értesíts engem, mikor elérhető
LG
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Kompatibilní LP156WF7(SP)(B2) TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
  • Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
  • Méret: 15,6"
  • Képfelbontás: (1920x1080 FHD)
  • Konnektor: 40 pin IPS
  • Alávilágítás: LED
  • Kijelző felszíne: Fényes
  • Érintőfelület: Igen
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Kompatibilní LP156WF7(SP)(B2) laptophoz Alapadatok: Fényes felület, mérete 15,6", képfelbontása FHD 1920x1080, LED alávilágítás, 40 pines LED konnektor a kijelző jobb alsó részén található csatlakozó (a kijelző hátulja felől nézve)