MSI Alpha 15 B5EEK-074BE töltö a laptophoz 150W
Töltö a laptophoz MSI Alpha 15 B5EEK-074BE Paraméterek: 7,4mm x 5,5mm, 19.5V / 7,7A / 150W, Jótállás: 2 év
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 3 db
Kosárba
MSI
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
TÖLTÖ AZ MSI Alpha 15 B5EEK-074BE 150W LAPTOPHOZW
KÍNÁLATUNKBAN TALÁLHATÓK TÖTÖK TÖBB TÍPUSÚ LAPTOPHOZ.
Nabíječka
Logo CE RoHS FC
MINÖSÉGI TANUSÍTVÁNNYAL RENDELKEZÖ TÖLTÖK.
HOGYAN VÁLASSZUK KI A MEGFELELÖT?
A mi honlapunkon nem hiányozhat a keresőablak, amelynek köszönhetően megtalálhatja az Ön laptopjához tartozó tötlő típusát. Továbbá szükségesek még az adatok V (Volt), A (Amper) és W (Watt) értéke, amelyek a töltőn  OUTPUT: 19V 4,22A 80W  formátumban vagy a laptopon INPUT: 19V 4,22A 80W formátumban van feltüntetve.  A feszültség (Volt) értékének mindig egyezőnek kell lenni. Az áram intenzitása (Amper) értékének mindig megegyezőnek vagy nagyobb értékűnek kell lennie, mint amely a laptopon fel van tüntetve. Ez a paraméter megadja a maximális áram értékét, amellyel a töltőt le lehet terhelni. Az áram vételezését a laptop saját maga határozza meg. Az áramerősség (Watt)  értékét a feszültség és az áramlás szorzatával kapható meg, pl. 19V x 4,22A = 80W.  A konnektor nagysága mindig fel van tüntetve a termék leírásában pl. 5,5mm x 2,5mm. Mindig szükséges, hogy a töltő kiválasztásánál figyelembe vegyük a laptop gyártóját, hogy biztosítva legyen a két készülék egymás iránti kompatibilitása.
A töltő kiválasztása
Műszaki adatok:
Állapot: Új
Jótállás: 2 év
Teljesítmény: 7,7A / 150W / 19.5V
Konnektor: 7,4mm x 5,5mm
Gyártó: Terahertz®
A csomagolás tartalma:
Csatlakozó kábel és töltő az MSI Alpha 15 B5EEK-074BE 150W laptophoz