Kijelző a Kompatibilní LP156WF3(SL)(B2) 15,6“ 50pin Full HD LED IPS laptop részére - Matt
Pótképernyő - kijelző Kompatibilní LP156WF3(SL)(B2) 15,6", Full HD 1920x1080, 50 pin, LED, IPS, Kijelző felszíne: Matt, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 1 db
Kosárba
LG
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Kompatibilní LP156WF3(SL)(B2) TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 15,6" (13.6"x7.6")
Képfelbontás: Full HD (1920x1080) IPS
Konnektor: 50 pin
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Matt
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Kompatibilní LP156WF3(SL)(B2) laptophoz Alapadatok: mérete 15,6", képfelbontása FullHD 1920x1080, Kijelző felszíne: Matt, LED alávilágítás, 50 pines LED konnektor.