Asus Kompatibilní 90XB03UN-MPW020 töltö a laptophoz 45W
Töltö a laptophoz Asus Kompatibilní 90XB03UN-MPW020 Paraméterek: USB-C, 20V/2,25A/45W  (5V/3A 9V/3A 12V/3A 15V/3A/20V 2.25A) , Jótállás: 2 év
Áru nincs raktáron
Raktárkészlet feltöltés 22.5.2026
Kosárba
Értesíts engem, mikor elérhető
ASUS
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
TÖLTÖ AZ Asus Kompatibilní 90XB03UN-MPW020 45W LAPTOPHOZW
KÍNÁLATUNKBAN TALÁLHATÓK TÖTÖK TÖBB TÍPUSÚ LAPTOPHOZ.
Nabíječka
Logo CE RoHS FC
MINÖSÉGI TANUSÍTVÁNNYAL RENDELKEZÖ TÖLTÖK.
HOGYAN VÁLASSZUK KI A MEGFELELÖT?
A mi honlapunkon nem hiányozhat a keresőablak, amelynek köszönhetően megtalálhatja az Ön laptopjához tartozó tötlő típusát. Továbbá szükségesek még az adatok V (Volt), A (Amper) és W (Watt) értéke, amelyek a töltőn  OUTPUT: 202,25A 45W  formátumban vagy a laptopon INPUT: 202,25A 45W formátumban van feltüntetve.  A feszültség (Volt) értékének mindig egyezőnek kell lenni. Az áram intenzitása (Amper) értékének mindig megegyezőnek vagy nagyobb értékűnek kell lennie, mint amely a laptopon fel van tüntetve. Ez a paraméter megadja a maximális áram értékét, amellyel a töltőt le lehet terhelni. Az áram vételezését a laptop saját maga határozza meg. Az áramerősség (Watt)  értékét a feszültség és az áramlás szorzatával kapható meg, pl. 20V x 2,25A = 45W.  A konnektor nagysága mindig fel van tüntetve a termék leírásában pl. USB-C. Mindig szükséges, hogy a töltő kiválasztásánál figyelembe vegyük a laptop gyártóját, hogy biztosítva legyen a két készülék egymás iránti kompatibilitása.
A töltő kiválasztása
Műszaki adatok:
Állapot: Új
Jótállás: 2 év
Teljesítmény: 2,25A / 45W / 20V  (5V/3A 9V/3A 12V/3A 15V/3A/20V 2.25A)
Konnektor: USB-C
Gyártó: Terahertz
A csomagolás tartalma:
Csatlakozó kábel és töltő az Asus Kompatibilní 90XB03UN-MPW020 45W laptophoz