Kijelző a HB156WX1-500 15,6" HD LED SlimTB 40 pin laptop részére - Fényes
Pótképernyő - kijelző HB156WX1-500 15,6", HD 1366x768, 40 pin, LED, SlimTB, Kijelző felszíne: Fényes, 2 év jótállás
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ HB156WX1-500 TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 15,6" (13.6"x7.6") SlimTB
Képfelbontás: WXGA (1366x768 HD)
Konnektor: 40 pin
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a HB156WX1-500 laptophoz Alapadatok: mérete 15,6", képfelbontása HD 1366x768, SlimTB, Kijelző felszíne: Fényes, LED alávilágítás, 40 pines LED konnektor.