Kijelző a N116BGE-EA2 11,6“ LED 30pin eDP laptop részére - Matt
Pótképernyő - kijelző N116BGE-EA2 11,6", WXGA 1366x768, 30 pin eDP, LED, matt felület, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 1 db
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ N116BGE-EA2 TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 11,6“ (10,08“x5,67“)
Képfelbontás: WXGA (1366x768)
Konnektor: 30 pin
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Matt
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a N116BGE-EA2 laptophoz Alapadatok: matt felület, mérete 11,6", képfelbontása WXGA 1366x768, LED alávilágítás, 30 pines LED konnektor.