Kijelző a Kompatibilní N161HCA-GA1 16.1“ 40pin 144Hz IPS FHD LED Slim laptop részére - mat
Pótképernyő - kijelző Kompatibilní N161HCA-GA1 16.1", FHD 1920x1080, 144Hz, 40 pin eDP, LED, IPS, mat felület, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 1 db
Kosárba
Chi Mei
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Kompatibilní N161HCA-GA1 TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 16.1" SLIM
Képfelbontás: (1920x1080 FHD) 144Hz IPS
Konnektor: 40 pin eDP
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Mat
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Kompatibilní N161HCA-GA1 laptophoz Alapadatok: mat felület, mérete 16.1", képfelbontása FHD 1920x1080, 144Hz, IPS, LED alávilágítás, 40 pines LED konnektor.