Kijelző a Kompatibilní B156ZAN03.7 15,6“ 40pin FHD LED laptop részére - Matt
Pótképernyő - kijelző Kompatibilní B156ZAN03.7 15,6", FHD 3840x2160, 40 pin IPS, LED, matt felület, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 1 db
Kosárba
AU Optronics
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Kompatibilní B156ZAN03.7 TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 15,6"
Képfelbontás: 3840x2160 FHD
Konnektor: 40 pin IPS
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Matt
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Kompatibilní B156ZAN03.7 laptophoz Alapadatok: matt felület, mérete 15,6", képfelbontása FHD 3840x2160, LED alávilágítás, 40 pines LED konnektor (a kijelző jobb alsó részén található csatlakozó (a kijelző hátulja felől nézve)