Kijelző a HV089WX1-100 8,9“ HD WSVGA 40 pin laptop részére - Fényes
Pótképernyő - fényes kijelző HV089WX1-100 8,9", WSVGA 1024x600, 40 pin, LED, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 3 db
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ HV089WX1-100 TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 8,9" (7,6"x4,5")
Képfelbontás: (1024x600)
Konnektor: 40 pin
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Fényes
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a HV089WX1-100 laptophoz Alapadatok: mérete 8,9", képfelbontása WSVGA 1024x600, LED alávilágítás, 40 pines LED konnektor.