Kijelző a Kompatibilní N161HCA-EA3 16,1“ 30pin IPS 60Hz FHD LED laptop részére - Matt
Pótképernyő - kijelző Kompatibilní N161HCA-EA3 16,1", FHD 1920x1080, 60Hz, 30 pin IPS, LED, matt felület, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 4 db
Kosárba
Chi Mei
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Kompatibilní N161HCA-EA3 TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
  • Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
  • Méret: 16,1"
  • Képfelbontás: (1920x1080 FHD) 60Hz
  • Konnektor: 30 pin IPS
  • Alávilágítás: LED
  • Kijelző felszíne: Matt
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Kompatibilní N161HCA-EA3 laptophoz Alapadatok: matt felület, mérete 16,1", képfelbontása FHD 1920x1080, 60Hz, LED alávilágítás, 30 pines LED konnektor a kijelző jobb alsó részén található csatlakozó (a kijelző hátulja felől nézve)