Sony Vaio PCG-GRX90/P töltö a laptophoz 90W
Töltö a laptophoz Sony Vaio PCG-GRX90/P Paraméterek: 6,5x4,4mm, 19,5V/4,7A/90W, Jótállás: 2 év
Áru nincs raktáron
Raktárkészlet feltöltés 22.5.2026
Kosárba
Értesíts engem, mikor elérhető
SONY VAIO
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
TÖLTÖ AZ Sony Vaio PCG-GRX90/P 90W LAPTOPHOZW
KÍNÁLATUNKBAN TALÁLHATÓK TÖTÖK TÖBB TÍPUSÚ LAPTOPHOZ.
Nabíječka
Logo CE RoHS FC
MINÖSÉGI TANUSÍTVÁNNYAL RENDELKEZÖ TÖLTÖK.
HOGYAN VÁLASSZUK KI A MEGFELELÖT?
A mi honlapunkon nem hiányozhat a keresőablak, amelynek köszönhetően megtalálhatja az Ön laptopjához tartozó tötlő típusát. Továbbá szükségesek még az adatok V (Volt), A (Amper) és W (Watt) értéke, amelyek a töltőn  OUTPUT: 19,5V 4,7A 90W  formátumban vagy a laptopon INPUT: 19,5V 4,7A 90W formátumban van feltüntetve.  A feszültség (Volt) értékének mindig egyezőnek kell lenni. Az áram intenzitása (Amper) értékének mindig megegyezőnek vagy nagyobb értékűnek kell lennie, mint amely a laptopon fel van tüntetve. Ez a paraméter megadja a maximális áram értékét, amellyel a töltőt le lehet terhelni. Az áram vételezését a laptop saját maga határozza meg. Az áramerősség (Watt)  értékét a feszültség és az áramlás szorzatával kapható meg, pl. 19,5V x 4,7A = 90W.  A konnektor nagysága mindig fel van tüntetve a termék leírásában pl. 6,5mm x 4,4mm. Mindig szükséges, hogy a töltő kiválasztásánál figyelembe vegyük a laptop gyártóját, hogy biztosítva legyen a két készülék egymás iránti kompatibilitása.
A töltő kiválasztása
Műszaki adatok:
Állapot: Új
Jótállás: 2 év
Teljesítmény: 90W / 19,5V / 4,7A
Konnektor: 6,5mm x 4,4mm
Gyártó: Terahertz
A csomagolás tartalma:
Csatlakozó kábel és töltő az Sony Vaio PCG-GRX90/P 90W laptophoz