LG gram 14T90R-K.ADB9U1 töltö a laptophoz 90W
Töltö a laptophoz LG gram 14T90R-K.ADB9U1 Paraméterek: USB-C, 20V/4,5A/90W (5V/3A 9V/3A 12V/3A 15V/3A/20V 4.5A), Jótállás: 2 év
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 3 db
Kosárba
LG
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
TÖLTÖ AZ LG gram 14T90R-K.ADB9U1 90W LAPTOPHOZW
KÍNÁLATUNKBAN TALÁLHATÓK TÖTÖK TÖBB TÍPUSÚ LAPTOPHOZ.
Nabíječka
Logo CE RoHS FC
MINÖSÉGI TANUSÍTVÁNNYAL RENDELKEZÖ TÖLTÖK.
HOGYAN VÁLASSZUK KI A MEGFELELÖT?
A mi honlapunkon nem hiányozhat a keresőablak, amelynek köszönhetően megtalálhatja az Ön laptopjához tartozó tötlő típusát. Továbbá szükségesek még az adatok V (Volt), A (Amper) és W (Watt) értéke, amelyek a töltőn  OUTPUT: 20V 4,5A 90W  formátumban vagy a laptopon INPUT: 20V 4,5A 90W formátumban van feltüntetve.  A feszültség (Volt) értékének mindig egyezőnek kell lenni. Az áram intenzitása (Amper) értékének mindig megegyezőnek vagy nagyobb értékűnek kell lennie, mint amely a laptopon fel van tüntetve. Ez a paraméter megadja a maximális áram értékét, amellyel a töltőt le lehet terhelni. Az áram vételezését a laptop saját maga határozza meg. Az áramerősség (Watt)  értékét a feszültség és az áramlás szorzatával kapható meg, pl. 20V x 4,5A = 90W.  A konnektor nagysága mindig fel van tüntetve a termék leírásában pl. USB-C. Mindig szükséges, hogy a töltő kiválasztásánál figyelembe vegyük a laptop gyártóját, hogy biztosítva legyen a két készülék egymás iránti kompatibilitása.
A töltő kiválasztása
Műszaki adatok:
Állapot: Új
Jótállás: 2 év
Teljesítmény: 4,5A / 90W / 20V  (5V/3A 9V/3A 12V/3A 15V/3A/20V 4.5A)
Konnektor: USB-C
Gyártó: Terahertz
A csomagolás tartalma:
Csatlakozó kábel és töltő az LG gram 14T90R-K.ADB9U1 90W laptophoz