Kijelző a Kompatibilní N173HCE-G33 17,3" Full HD 144Hz LED 40 pin eDP laptop részére - Fényes
Pótképernyő - Fényes kijelző Kompatibilní N173HCE-G33 17,3", Full HD 1920x1080, 144Hz, 40 pin eDP, LED, 2 év jótállás
Áru nincs raktáron
Az árú nincs a raktárban
Kosárba
Értesíts engem, mikor elérhető
Chi Mei
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Kompatibilní N173HCE-G33 TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 17,3" (15.5"x8.98")
Képfelbontás: Full HD (1920x1080) 144Hz
Konnektor: 40 pin eDP
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Fényes
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Kompatibilní N173HCE-G33 laptophoz Alapadatok: Fényes kijelzőfelület, mérete 17,3", képfelbontása Full HD 1920x1080, 144Hz, LED alávilágítás, 40 pines eDP LED konnektor.