Kijelző a Kompatibilní N173FGE-L13 17,3“ 40pin HD+ LED laptop részére - Matt
Pótképernyő - kijelző Kompatibilní N173FGE-L13 17,3", HD+ 1600x900, 40 pin, LED, Kijelző felszíne: Matt, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 3 db
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Kompatibilní N173FGE-L13 TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 17,3" (15.5"x8.98")
Képfelbontás: WXGA++ (1600x900) HD+
Konnektor: 40 pin
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Kompatibilní N173FGE-L13 laptophoz Alapadatok: mérete 17,3", képfelbontása HD+ 1600x900, Kijelző felszíne: Matt, LED alávilágítás, 40 pines LED konnektor.