MSI BRAVO 15 C7VE-010US töltö a laptophoz 200W
Töltö a laptophoz MSI BRAVO 15 C7VE-010US Paraméterek: 4,5mm x 3,0mm, 20V / 10A / 200W, Jótállás: 2 év
Áru nincs raktáron
Raktárkészlet feltöltés 22.5.2026
Kosárba
Értesíts engem, mikor elérhető
MSI
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
TÖLTÖ AZ MSI BRAVO 15 C7VE-010US 200W LAPTOPHOZW
KÍNÁLATUNKBAN TALÁLHATÓK TÖTÖK TÖBB TÍPUSÚ LAPTOPHOZ.
Nabíječka
Logo CE RoHS FC
MINÖSÉGI TANUSÍTVÁNNYAL RENDELKEZÖ TÖLTÖK.
HOGYAN VÁLASSZUK KI A MEGFELELÖT?
A mi honlapunkon nem hiányozhat a keresőablak, amelynek köszönhetően megtalálhatja az Ön laptopjához tartozó tötlő típusát. Továbbá szükségesek még az adatok V (Volt), A (Amper) és W (Watt) értéke, amelyek a töltőn  OUTPUT: 20V 10A 200W  formátumban vagy a laptopon INPUT: 20V 10A 200W formátumban van feltüntetve.  A feszültség (Volt) értékének mindig egyezőnek kell lenni. Az áram intenzitása (Amper) értékének mindig megegyezőnek vagy nagyobb értékűnek kell lennie, mint amely a laptopon fel van tüntetve. Ez a paraméter megadja a maximális áram értékét, amellyel a töltőt le lehet terhelni. Az áram vételezését a laptop saját maga határozza meg. Az áramerősség (Watt)  értékét a feszültség és az áramlás szorzatával kapható meg, pl. 20V x 10A = 200W.  A konnektor nagysága mindig fel van tüntetve a termék leírásában pl. 4,5mm x 3,0mm. Mindig szükséges, hogy a töltő kiválasztásánál figyelembe vegyük a laptop gyártóját, hogy biztosítva legyen a két készülék egymás iránti kompatibilitása.
A töltő kiválasztása
Műszaki adatok:
Állapot: Új
Jótállás: 2 év
Teljesítmény: 20V / 10A / 200W
Konnektor: 4,5mm x 3,0mm
Gyártó: Terahertz®
A csomagolás tartalma:
Csatlakozó kábel és töltő az MSI BRAVO 15 C7VE-010US 200W laptophoz