Kijelző a N121IB-L01 12,1" WXGA LED 20 pin laptop részére - Fényes
Pótképernyő - kijelző N121IB-L01 12,1", WXGA 1280x800, 20 pin, LED, fényes felület, 2 év jótállás
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ N121IB-L01 TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 12,1" (10,2"x6,4")
Képfelbontás: WXGA (1280x800)
Konnektor: 20 pin
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Fényes
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a N121IB-L01 laptophoz Alapadatok: fényes felület, mérete 12,1", képfelbontása WXGA 1280x800, LED alávilágítás, 20 pines LED konnektor.