Kijelző a HB133WX1-402 13,3" HD LED 30 pin eDP laptop részére - Fényes
Pótképernyő - kijelző HB133WX1-402 13,3", HD 1366x768, 30 pin eDP, Slim TB, LED, fényes felület, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 4 db
Kosárba
Boe
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ HB133WX1-402 TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 13,3" (11.3"x7.1") SLIM TB
Képfelbontás: WXGA (1366x768 HD)
Konnektor: 30 pin eDP
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Fényes
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a HB133WX1-402 laptophoz Alapadatok: fényes felület, mérete 13,3", képfelbontása HD 1366x768, LED alávilágítás, 30 pines eDP LED konnektor