Sony Vaio VPC-F12AGJ Autós töltő a laptophoz 90W
Autós töltő laptophoz Sony Vaio VPC-F12AGJ, Új, Jótállás 2 év, Bemeneti Auto feszültség: 12V (10-től 15 Voltig), Teljesítmény: 4,7A / 90W / 19,5V, Konnektor: 6,5mmx4,4mm
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
AUTÓS TÖLTŐ 12V LAPTOP RÉSZÉRE Sony Vaio VPC-F12AGJ
TÖLTSE FEL A LAPTOPOT AZ ÚTAZÁSA FOLYAMÁN Sony Vaio VPC-F12AGJ!
Egy szolgálati utazás előtt áll, mely folyamán szükséges, hogy a laptopja mindig készenléti állapotban legyen? Ebben az esetben ne habozzon és vigyen magával az útra egy autós töltőt. Az autós töltők úgy vannak elkészítve, hogy az autóban található 12 V-os csatlakozó alkalmazásával működik.
Az Ön részére legmegfelelőbb típusú autós töltőt a böngésző segítségével találhatja meg a mi honlapunkon. Elég megadni a laptopjának típusát, amely megtalálható a laptop alsó részén az akkumulátor alatt vagy némely típusok esetében egy keretben a kijelzőn. Továbbá szükségesek még az adatok pl. INPUT: 19,5V / 4,7A / 90W. Ez alapján megállapítható, hogy hány Wattos autós töltőre van szüksége. Az értékeknek egyenlőnek vagy nagyobbnak kell lennie. A konnektor nagysága mindig fel van tüntetve a termék leírásában pl. 6,5mm x 4,4mm. Mindig szükséges, hogy a töltő kiválasztásánál figyelembe vegyük a laptop gyártóját, hogy biztosítva legyen a két készülék egymás iránti kompatibilitása.
  • Jótállás: 2 év
  • Bemeneteli auto feszültség: 10V - 15V
  • Teljesítmény: 4,7A / 90W / 19,5V
  • Konnektor: 56,5mm x 4,4mm
  • GyártóTerahertz
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ::
Autós töltőt a laptophoz Sony Vaio VPC-F12AGJ 90W