Kijelző a LG LP171WU1 TL 17,1" FHD CCFL 30 pin laptop részére - Fényes
Pótképernyő - kijelző LG LP171WU1 TL 17,1", Full HD 1920x1080, 30 pin, CCFL, fényes felület, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 2 db
Kosárba
LG
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ LG LP171WU1 TL TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 17,1“ (14.4"x9")
Képfelbontás: WUXGA (1920x1200) Full HD
Konnektor: 30 pin
Alávilágítás: CCFL
Kijelző felszíne: Fényes
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a LG LP171WU1 TL laptophoz Alapadatok: fényes felület, mérete 17,1", képfelbontása Full HD 1920x1080, CCFL alávilágítás, 30 pines CCFL.