Kijelző a LG LP171WU1 TL 17,1" WSXGA+ CCFL 30 pin laptop részére - Fényes
Pótképernyő - kijelző LG LP171WU1 TL 17,1", WSXGA+ 1680x1050, 30 pin, CCFL, fényes felület, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 1 db
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ LG LP171WU1 TL TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 17“ (14.4"x9")
Képfelbontás: WSXGA+ (1680x1050)
Konnektor: 30 pin
Alávilágítás: CCFL
Kijelző felszíne: Fényes
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a LG LP171WU1 TL laptophoz Alapadatok: fényes felület, mérete 17,1", képfelbontása WSXGA+ 1680x1050, CCFL alávilágítás, 30 pines konnektor.