HP Compaq Pavilion DV7-4190ES töltö a laptophoz 90W
Töltö a laptophoz HP Compaq Pavilion DV7-4190ES Paraméterek: 7,4x5,0mm, 90W/4,74A/19V, Jótállás: 2 év
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 2 db
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
TÖLTÖ AZ HP Compaq Pavilion DV7-4190ES 90W LAPTOPHOZW
KÍNÁLATUNKBAN TALÁLHATÓK TÖTÖK TÖBB TÍPUSÚ LAPTOPHOZ.
Nabíječka
Logo CE RoHS FC
MINÖSÉGI TANUSÍTVÁNNYAL RENDELKEZÖ TÖLTÖK.
HOGYAN VÁLASSZUK KI A MEGFELELÖT?
A mi honlapunkon nem hiányozhat a keresőablak, amelynek köszönhetően megtalálhatja az Ön laptopjához tartozó tötlő típusát. Továbbá szükségesek még az adatok V (Volt), A (Amper) és W (Watt) értéke, amelyek a töltőn  OUTPUT: 19V 4,74A 90W  formátumban vagy a laptopon INPUT: 19V 4,74A 90W formátumban van feltüntetve.  A feszültség (Volt) értékének mindig egyezőnek kell lenni. Az áram intenzitása (Amper) értékének mindig megegyezőnek vagy nagyobb értékűnek kell lennie, mint amely a laptopon fel van tüntetve. Ez a paraméter megadja a maximális áram értékét, amellyel a töltőt le lehet terhelni. Az áram vételezését a laptop saját maga határozza meg. Az áramerősség (Watt)  értékét a feszültség és az áramlás szorzatával kapható meg, pl. 19V x 4,74A = 90W.  A konnektor nagysága mindig fel van tüntetve a termék leírásában pl. 7,4mm x 5,0mm. Mindig szükséges, hogy a töltő kiválasztásánál figyelembe vegyük a laptop gyártóját, hogy biztosítva legyen a két készülék egymás iránti kompatibilitása.
A töltő kiválasztása
Műszaki adatok:
Állapot: Új
Jótállás: 2 év
Teljesítmény: 4,74A / 90W / 19V
Konnektor: 7,4mm x 5,0mm
Gyártó: Terahertz
A csomagolás tartalma:
Csatlakozó kábel és töltő az  HP Compaq Pavilion DV7-4190ES 90W laptophoz