Kijelző a N116BGE-L41 Rev.C1 11,6" HD LED 40 pin laptop részére - Fényes
Pótképernyő - kijelző N116BGE-L41 Rev.C1 11,6", HD 1366x768, 40 pin, LED, Slim, fényes felület, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 2 db
Kosárba
Chi Mei
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ N116BGE-L41 Rev.C1 TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 11,6" (10"x5.6")
Képfelbontás: WXGA (1366x768 HD) Slim TB
Konnektor: 40 pin
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Fényes
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a N116BGE-L41 Rev.C1 laptophoz Alapadatok: fényes felület, mérete 11,6", képfelbontása HD 1366x768, Slim, LED alávilágítás, 40 pines LED konnektor.