Asus Kompatibilní ADP-120ZB BB töltö a laptophoz 120W
Töltö a laptophoz Asus Kompatibilní ADP-120ZB BB Paraméterek: 5,5x2,5mm, 19V/6,3A/120W, Jótállás: 2 év
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron > 4 db
Kosárba
ASUS
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
TÖLTÖ AZ Asus Kompatibilní ADP-120ZB BB 120W LAPTOPHOZW
KÍNÁLATUNKBAN TALÁLHATÓK TÖTÖK TÖBB TÍPUSÚ LAPTOPHOZ.
Nabíječka
Logo CE RoHS FC
MINÖSÉGI TANUSÍTVÁNNYAL RENDELKEZÖ TÖLTÖK.
HOGYAN VÁLASSZUK KI A MEGFELELÖT?
A mi honlapunkon nem hiányozhat a keresőablak, amelynek köszönhetően megtalálhatja az Ön laptopjához tartozó tötlő típusát. Továbbá szükségesek még az adatok V (Volt), A (Amper) és W (Watt) értéke, amelyek a töltőn  OUTPUT: 19V 6,3A 120W  formátumban vagy a laptopon INPUT: 19V 6,3A 120W formátumban van feltüntetve.  A feszültség (Volt) értékének mindig egyezőnek kell lenni. Az áram intenzitása (Amper) értékének mindig megegyezőnek vagy nagyobb értékűnek kell lennie, mint amely a laptopon fel van tüntetve. Ez a paraméter megadja a maximális áram értékét, amellyel a töltőt le lehet terhelni. Az áram vételezését a laptop saját maga határozza meg. Az áramerősség (Watt)  értékét a feszültség és az áramlás szorzatával kapható meg, pl. 19V x 6,3A = 120W.  A konnektor nagysága mindig fel van tüntetve a termék leírásában pl. 5,5mm x 2,5mm. Mindig szükséges, hogy a töltő kiválasztásánál figyelembe vegyük a laptop gyártóját, hogy biztosítva legyen a két készülék egymás iránti kompatibilitása.
A töltő kiválasztása
Műszaki adatok:
Állapot: Új
Jótállás: 2 év
Teljesítmény: 6,3A / 120W / 19V
Konnektor: 5,5mm x 2,5mm
Gyártó: Terahertz
A csomagolás tartalma:
Csatlakozó kábel és töltő az  Asus Kompatibilní ADP-120ZB BB 120W laptophoz
Vélemények a Heureka
  • Ján Révay Ján Révay
    100%
    Neprehrieva sa a nesičí (ako originálna nabíjačka k môjmu laptopu)
  • Anonymous Anonymous
    100%
    Pouze jedna velikost koncovky adaptéru (5.5mm x 2.5mm), nicméně stejný problém je ve všech obchodech (mají pouze tuto jednu velikost).
  • Anonymous Anonymous
    100%