Kijelző a HW14WX101 14" HD LED SlimTB 40 pin laptop részére - Fényes
Pótképernyő - kijelző HW14WX101 14,0", HD 1366x768, 40 pin, SlimTB, Kijelző felszíne: Fényes, LED, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 1 db
Kosárba
Boe
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ HW14WX101 TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 14“ (12"x7.4") SlimTB
Képfelbontás: WXGA (1366x768 HD)
Konnektor: 40 pin
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Fényes
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a HW14WX101 laptophoz Alapadatok: mérete 14", képfelbontása HD 1366x768, SlimTB, Kijelző felszíne: Fényes, LED alávilágítás, 40 pines LED konnektor.