HP Compaq 15-AY000NT Autós töltő a laptophoz 65W
Autós töltő laptophoz HP Compaq 15-AY000NT, Új, Jótállás 2 év, Bemeneti Auto feszültség: 12V (10-től 15 Voltig), Teljesítmény: 3,33A / 65W / 19,5V, Konnektor: 4,5mmx3,0mm
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 3 db
Kosárba
HP
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
AUTÓS TÖLTŐ 12V LAPTOP RÉSZÉRE HP Compaq 15-AY000NT
TÖLTSE FEL A LAPTOPOT AZ ÚTAZÁSA FOLYAMÁN HP Compaq 15-AY000NT!
Egy szolgálati utazás előtt áll, mely folyamán szükséges, hogy a laptopja mindig készenléti állapotban legyen? Ebben az esetben ne habozzon és vigyen magával az útra egy autós töltőt. Az autós töltők úgy vannak elkészítve, hogy az autóban található 12 V-os csatlakozó alkalmazásával működik.
Autonabíječka
Logo CE RoHS FC
MINŐSÉGI TANÚSÍTVÁNNYAL RENDELKEZŐ AUTÓS TÖLTŐK.
HOGYAN VÁLASSZUK I A MEGFELELŐ TÍPUSÚ AUTÓS TÖLTŐT?
Az Ön részére legmegfelelőbb típusú autós töltőt a böngésző segítségével találhatja meg a mi honlapunkon. Elég megadni a laptopjának típusát, amely megtalálható a laptop alsó részén az akkumulátor alatt vagy némely típusok esetében egy keretben a kijelzőn. Továbbá szükségesek még az adatok pl. INPUT: 19,5V / 3,33A / 65W. Ez alapján megállapítható, hogy hány Wattos autós töltőre van szüksége. Az értékeknek egyenlőnek vagy nagyobbnak kell lennie. A konnektor nagysága mindig fel van tüntetve a termék leírásában pl. 4,5mm x 3,0mm. Mindig szükséges, hogy a töltő kiválasztásánál figyelembe vegyük a laptop gyártóját, hogy biztosítva legyen a két készülék egymás iránti kompatibilitása.
Jak vybrat nabíječku
Műszaki adatok:
  • Állapot: Új
  • Jótállás: 2 év
  • Bemeneteli auto feszültség: 10V - 15V
  • Teljesítmény: 3,33A / 65W / 19,5V
  • Konnektor: 4,5mm x 3,0mm
  • Gyártó:Terahertz
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ::
Autós töltőt a laptophoz HP Compaq 15-AY000NT 65W