Kijelző a N089A1-L01 Kompatibilní 8,9“ 40pin WSVGA LED laptop részére - Matt
Pótképernyő - matt kijelző N089A1-L01 Kompatibilní 8,9", 1024x600, 40 pin, LED, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 1 db
Kosárba
Chi Mei
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ N089A1-L01 Kompatibilní TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 8,9"
Képfelbontás: 1024x600
Konnektor: 40 pin
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Matt
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a N089A1-L01 Kompatibilní laptophoz Alapadatok: mérete 8,9", képfelbontása 1024x600, LED alávilágítás, 40 pines LED konnektor.