Kijelző a N101LGE-L11 Kompatibilní LCD 10,1“ 40pin WSVGA LED - Matt
Pótképernyő - kijelző N101LGE-L11 Kompatibilní 10,1", 1024x600, 40 pin, LED, matt felület, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 1 db
Kosárba
Chi Mei
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ N101LGE-L11 Kompatibilní TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 10,1" (8.74"x4.92")
Képfelbontás: WSVGA (1024x600)
Konnektor: 40 pin
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Matt
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a N101LGE-L11 Kompatibilní laptophoz Alapadatok: matt felület, mérete 10,1", képfelbontása HD 1024x600, LED alávilágítás, 40 pines LED konnektor.