Kijelző a N116BGE-LB1 Kompatibilní 11,6“ 40pin HD LED Slim laptop részére - Matt
Pótképernyő - kijelző N116BGE-LB1 Kompatibilní 11,6“, 40pin, HD 1366x768 ,LED, Slim, matt felület, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 1 db
Kosárba
Chi Mei
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ N116BGE-LB1 Kompatibilní TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 15,6" (13.6"x7.6")
Képfelbontás: HD (1366x768)
Konnektor: 40 pin
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Matt
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a N116BGE-LB1 Kompatibilní laptophoz Alapadatok: matt felület, mérete 11,6", képfelbontása HD 1366x768, LED alávilágítás, 40 pines LED konnektor.