Kijelző a N116BGE-EA2 Kompatibilní 11,6“ 30pin HD LED Slim laptop részére - Matt
Pótképernyő - kijelző N116BGE-EA2 Kompatibilní 11,6", HD 1366x768 SLIM, 30 pin, LED, matt felület, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 2 db
Kosárba
Chi Mei
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ N116BGE-EA2 Kompatibilní TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 11,6"(10.08"x5.67")
Képfelbontás: WXGA HD (1366x768)
Konnektor: 30 pin
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Matt
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a N116BGE-EA2 Kompatibilní laptophoz Alapadatok: matt felület, mérete 16,6", képfelbontása HD 1366x768, LED alávilágítás, 30 pines LED konnektor.