Kijelző a N121IB-L01 Kompatibilní 12,1“ 20pin WXGA LED laptop részére - Matt
Pótképernyő - kijelző N121IB-L01 Kompatibilní 12,1“, WXGA 1280x800, 20pin, LED, matt felület, 2 év jótállás
Áru nincs raktáron
Kérésre
Kosárba
Értesíts engem, mikor elérhető
Chi Mei
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ N121IB-L01 Kompatibilní TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 12,1“ (10,2“x6,4")
Képfelbontás: WXGA (1280x800)
Konnektor: 20 pin
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Matt
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a N121IB-L01 Kompatibilní laptophoz Alapadatok: matt felület, mérete 12,1", képfelbontása WXGA 1280x800, LED alávilágítás, 20 pines LED konnektor.