Kijelző a N133B6-L02 Kompatibilní 13,3“ 40pin HD LED laptop részére - Matt
Pótképernyő - kijelző N133B6-L02 Kompatibilní 13,3", HD 1366x768, 40 pin, LED, matt felület, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 1 db
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ N133B6-L02 Kompatibilní TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 13,3“ (11,3"x7,1")
Képfelbontás: WXGA (1366x768 HD)
Konnektor: 40 pin
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Matt
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a N133B6-L02 Kompatibilní laptophoz Alapadatok: matt felület, mérete 13,3", képfelbontása HD 1366x768, LED alávilágítás, 40 pines LED konnektor.