Kijelző a N133BGE-EAA Kompatibilní 13,3“ 30pin HD LED Slim laptop részére - Matt
Pótképernyő - kijelző N133BGE-EAA Kompatibilní 13,3", HD 1366x768, 30 pin eDP, slim, LED, matt felület, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 2 db
Kosárba
Chi Mei
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ N133BGE-EAA Kompatibilní TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 13,3" (11.3"x7.1")
Képfelbontás: WXGA (1366x768 HD) Slim
Konnektor: 30 pin eDP
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Matt
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a N133BGE-EAA Kompatibilní laptophoz Alapadatok: matt felület, mérete 15,6", képfelbontása HD 1366x768, LED alávilágítás, 30 pin eDP LED konnektor.